Анастасія Андріївна Коробова

Анастасія Андріївна Коробова - Член українського інституту дослідження щастя
Член Українського інституту дослідження щастя, співвласник 3-х успішних компаній, бізнес-блогер, маркетолог із 10-ти річним досвідом роботи, спеціаліст у сферах: SEO, PPC, SMM, WEB, копірайтингу.
Дата народження 19.11.1990 р.
м. Львів, Україна

Контактна інформаціяhttps://www.facebook.com/korobova.anstasiya

Трохи про мене

Маю великий досвід у сфері створення та просування бізнесу, яким і збираюсь, на доступній мові, ділитися з усіма, хто готовий слухати, щоб ставати щасливішим та заможнішим.

За освітою я редактор-видавець, хоча жодного дня не пропрацювала за фахом. Але, можу з впевненістю сказати, що Українська Академія Друкарства стала вирішальним етапом для становлення тої особистості, якою я є. Чудові викладачі, привчили до експериментів, які пробудили пристрасне бажання до пізнання нового та подолання страхів.

Окреме місце у формуванні наполегливого характеру, займає важка атлетика. Щоденні тренування, дисципліна та впертість – це ті складові спорту, без яких і в бізнесі Вам не буде місця.

Перший бізнес заснувала з колегою  у 21 рік, із бюджетом 2000 грн. Це був магазин покриттів для підлоги, який став плацдармом для більших звершень. Тоді зрозуміла 2 речі – бізнес не кусається та інтернет дійсно продає все, навіть бізнес.

Вже через рік була створена мувінгова компанія «Український Богатир», що профілюється на переїздах квартир та офісів у межах України, а також на такелажних роботах. Компанія успішно працює і по сьогодні, виконуючи замовлення для провідних українських та зарубіжних замовників.

У квітні 2017 року, разом із подругою дитинства, заснували студію дизайну та реклами «Арт_Бро», де втілюємо у життя основну місію – бути корисними для суспільства. Дана компанія націлена на допомогу бізнесу у його просуванні.

У 2018 році, разом із колегою, заснували «Львівську масйстерню меблів Людвік», де виготовляються меблі для бізнесу під замовлення.

Чим можу бути корисна вам:

Існуючий досвід надає можливість ділитися знаннями у сфері бізнесу – від його зародження та розкрутки до управління усіма процесами. Буду щаслива ділитися з усіма бажаючими тими знаннями, що отримала сама за ці роки праці, досліджень та експериментів.

З повагою до Вас, Анастасія Коробова.

Закрити меню