Базилевич Андрій Ярославович

доктор медичних наук, професор

Професор Базилевич Андрій Ярославович працює у Львівському національному медичному університеті – з 1991 року  професором кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 1. 

Працював на посаді проректора з лікувально-профілактичної роботи Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького з лютого 2015 року до листопада 2018 року.

За сумісництвом працював завідувачем кафедри управління охороною здоров’я (2000-2005 роки), завідувачем сектором управління охороною здоров’я кафедри державного управління та місцевого самоврядування Львівського регіонального інституту державного управління (2005-2013 роки) Національної академії державного управління при Президентові України.

Кандидат медичних наук (зі спеціальності кардіологія) – 1999 рік, доктор медичних наук (зі спеціальності внутрішні хвороби) –  професор – з 2016 року.

Лікарська спеціалізація: терапія (з 1991 р.) – категорія вища; управління охороною здоров’я (з 1995) – категорія вища. 

Автор 265 наукових праць, співавтор 2 патентів, 4 монографій. Співавтор 4 підручників (з грифом МОЗ, МОН – для вітчизняних та чужоземних студентів, лікарів). 

Індекс Гірша у SCOPUS – 10, к-сть цитувань у SCOPUS – 595 індекс Гірша у GOOGLE SCHOLAR – 17, к-сть цитувань у GOOGLE SCHOLAR – 24050.

Член редколегії 3 українських і 3 закордонних журналів. 

Член Спеціалізованої Вченої ради університету по захисту кандидатських та докторських дисертацій. 

З 1998 р. залучався в якості дослідника та експерта до виконання міжнародних проектів. Ініціював включення України в проведення некомерційного дослідження EUROASPIRE-IV, EUROASPIRE-V.

Є одним із співорганізаторів 3 з’їздів, 25 науково-практичних конференцій. співголовою ХVІІ Конгресу СФУЛТ.

Член Українського лікарського товариства у Львові, обирався головою 2009-2013 років та 2015-2017 років. Член Правління Всеукраїнського лікарського товариства, член правління Української асоціації сімейної медицини. В 2016 року обраний президентом Світової Федерації Українських лікарських товариств.

Член Громадської Ради ЛОДА, член атестаційної та клініко-експертної комісій ДОЗ ЛОДА. 

Приймав активну участь в парламентських слуханнях з приводу реформ охорони здоров’я та вищої медичної освіти України.

Нагороджений Подякою Львівської обласної адміністрації, Грамотою Львівської обласної ради. Нагороджений медаллю Всеукраїнського лікарського товариства –”За працю і звитягу в медицині”.

Закрити меню