Автори

Роман Пурій,

Уляна Лущ

  Видавництво Літопис
  Рік видання 2019
  Палітурка м’яка, матова
  ISBN 978-966-8853-91-3
  Кількість сторінок 168
  Мова українська
  Ціна 200 грн

Опис

Що є справжнє щастя? Які рівні та компоненти щастя? Як виробити стійкість до негативних емоцій? Як боротися з розчаруванням та емоційною порожнечею? Як зробити щастя тривалим?  Як планувати та організовувати своє щастя впродовж усього життя?Чому мрії важливі для щастя? Як правильно мріяти, щоб бути щасливим? Як пов’язані щастя та успіх? У цій книзі Ви знайдете відповіді на ці та інші питання, пов’язані із здійсненням щасливого життя.

Для всіх, хто цікавиться філософією щастя та хоче жити щасливим життям.

Про авторів:

Роман Пурій – лікар, магістр ділового адміністрування, філософ, бізнес-тренер, митець, блогер на платформі Delivering Happiness (США), засновник громадської організації «Заможність», автор книги «Заможність: філософія, теорія, практика» (2019) та співавтор книги «Планування щасливого життя» (2019). 

Уляна Лущ – кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та економіки ЛНМУ ім. Данил Галицького, письменниця, перекладач, блогер на платформі Delivering Happiness (США), автор роману «Три мости» (2005) та монографії «Феномен секуляризації: наближення до трансцендентного» (2016), співавтор книги «Планування щасливого життя» (2019).

Закрити меню