УКРАЇНСЬКОМУ ЩАСТЮ БУТИ! У Львові відбулась Третя міжнародна наукова конференція “ЩАСТЯ ТА СУЧАСНЕ СУСПІЛЬСТВО”

УКРАЇНСЬКОМУ ЩАСТЮ БУТИ! У Львові відбулась Третя міжнародна наукова конференція “ЩАСТЯ ТА СУЧАСНЕ СУСПІЛЬСТВО”

З нагоди Міжнародного дня щастя 20 березня 2022 р. у Львові в дистанційному форматі відбулася Третя міжнародна конференція «Щастя та сучасне суспільство».

Мета конференції цьогоріч – заявити на міжнародному рівні про те, що у війні з російським агресором українці захищають право на щастя та свободу не лише України, але й усього демократичного світу. В оргкомітет конференції увійшли інституції з п’яти країн Європи:

  • Україна: ГО «Український інститут дослідження щастя», Інститут психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, кафедра новітньої історії України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра філософії, біоетики та історії медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Світова федерація українських лікарських товариств
  • Італія: University of Perugia
  • Албанія: Epoka University
  • Румунія: Petrileum-Gas University of Ploiesti
  • Іспанія: Intellectual Capital Research Group of University Castilla-La Mancha

Мультидисциплінарна конференція об’єднала дослідників з таких сфер: філософія, психологія, нейропсихологія, історія, економіка, менеджмент, медицина. Учасниками конференції стали п’ятдесят п’ять (55) науковців з дванадцяти (11) країн світу: Україна, США, Велика Британія, Іспанія, Італія, Румунія, Албанія, Словаччина, Грузія, Бруней Даруссалам, Шрі-Ланка.

Відеозапис конференції доступний на Facebook-сторінці Українського дослідження щастя (The Ukrainian Institute for Happiness Research): https://www.facebook.com/happiness.lviv/

Програма конференції за посиланням: http://ukr-happiness-institute.com/conference-program-2022/

Збірник матеріалів конференції буде опублікований у вільному доступі до кінця березня 2022 р. у нас сайті.

Закрити меню