ЗВЕРНЕННЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ СПІЛЬНОТИ СПІВЗАСНОВНИКІВ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ ДОСЛІДЖЕННЯ ЩАСТЯ НА ВІДКРИТТІ КОНФЕРЕНЦІЇ

// Збірник матеріалів третьої міжнародної наукової конференції «Щастя та сучасне суспільство», 20 березня 2022 р. – Львів : СПОЛОМ, 2022. – C. 16.

Шановні колеги та друзі, від імені усієї команди Українського інституту дослідження щастя хочемо сказати, що ми дуже раді знову зустрітися з неймовірною спільнотою дослідників щастя з усього світу, яка щороку зростає! На жаль, наша Третя міжнародна наукова конференція припала на найтрагічніший період за всі 30 років незалежності України.

24 лютого 2022 росія розпочала несправедливу і жорстоку війну проти України, проти української нації. Російські військові злочинці вбили тисячі українських цивільних людей та, станом на вчора, більше 110 дітей. Вшануймо загиблих хвилиною мовчання.

Ми вдячні Вам, міжнародній науково-академічній спільноті, за неймовірну підтримку, яку Ви проявляєте у Вашому щоденному спілкуванні з нами.

Ми вдячні усім нашим українським колегам, які знайшли в собі сили зустрітися сьогодні всупереч цим несправедливим жорстоким обставинам, щоб донести світові наш спільний меседж: ми, українці, маємо право на щастя і свободу – і будемо боротися за нього до перемоги!

Ми закликаємо міжнародну науково-академічну спільноту докласти всіх зусиль, щоб на всіх фронтах (військовому, економічному, культурному, науковому, інформаційному) разом здолати спільного ворога – російського агресора – заради щастя і процвітання вільного демократичного світу!

Роман ПУРІЙ, директор Українського інституту дослідження щастя

Уляна ЛУЩ-ПУРІЙ, доцент, кандидат філософських наук

Закрити меню