СЬОГОДНІ 15 БЕРЕЗНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ «ТИЖДЕНЬ ЩАСТЯ 2021»

Вперше у Львові Український інститут дослідження щастя організовує масштабне святкування Міжнародного Дня Щастя

#ТИЖДЕНЬ_ЩАСТЯ_2021 – це серія безкоштовних онлайн заходів, яку організовує Український інститут дослідження щастя з нагоди святкування Міжнародного дня щастя 20 березня 2021 р.

Запрошуємо Вас святкувати разом з нами! Усі заходи будуть транслюватися на Facebook-сторінці Українського інституту дослідження щастя (The Ukrainian Institute for Happiness Research):

https://www.facebook.com/happiness.lviv

А також будуть доступними для перегляду у формі відеозаписів на постійній основі на нашій Facebook-сторінці та на нашому Youtube-каналі: https://youtube.com/channel/UCxw7Qaml_JoZSSqiPcR8Mpw

15/03  Понеділок

09:00 – «ЩАСЛИВА МОЛОДЬ» – СТАРТ конкурсу відеороликів школярів (вікова група 15-18 років). Відеоролики будуть опубліковані на нашій Facebook-сторінці та відкриті для голосування до 24:00 п’ятниці 19 березня. Оголошення результатів відбудеться в суботу 20 березня о 19:00. Співорганізатор заходу – Департамент освіти і науки ЛОДА.

16/03 Вівторок

16:00 – «УРОК ЩАСТЯ» – міні-тренінг від співзасновників Українського інституту дослідження щастя для педагогів, присвячений темі: як навчати щастю в школі. Співорганізатор заходу – Департамент освіти і науки ЛОДА. Деталі за посиланням:

17/03  Середа

10:00 – «РАНКОВА КАВА З ЕКСПЕРТАМИ ЩАСТЯ» – команда Українського інституту дослідження щастя запрошує Вас зустрітися онлайн та розділити радість ранкової кави. Експерти Інституту поділяться власними секретами щастя. Долучайтеся! (Незабаром детальніший анонс події.)

18/03  Четвер

19:00 – «ЩАСТЯ ПОНАД УСЕ» – особливе щастя особливих людей, як мистецтво допомагає бути щасливим за будь-яких обставин, презентація мистецьких проектів з різних куточків України. (Незабаром детальніший анонс події.)

19/03  П’ятниця

19:00 – «HAPPY KIНO & HAPPY КНИГИ» – огляд фільмів та книг про щастя, які можна переглянути та прочитати на вихідних. (Незабаром детальніший анонс події.)

20/03  Субота

з 10:00 до 18:00 – Друга міжнародна наукова конференція «ЩАСТЯ ТА СУЧАСНЕ СУСПІЛЬСТВО» (день перший). Партнер заходу – Львівське конференц-бюро. Деталі за посиланням:

19:00 – оголошення результатів конкурсу відеороликів школярів «ЩАСЛИВА МОЛОДЬ».

21/03  Неділя

з 10:00 до 18:00 – Друга міжнародна наукова конференція «ЩАСТЯ ТА СУЧАСНЕ СУСПІЛЬСТВО» (день другий). Партнер заходу – Львівське конференц-бюро. Деталі за посиланням:

Наш незмінний інформаційний партнер у всіх заходах – ЧБ Інфо.

Незабаром детальніша інформація про кожен захід буде додана на сторінку Facebook-події «ТИЖДЕНЬ ЩАСТЯ 2021». Стежте за оновленнями! І долучайтеся!

Залишити відповідь

Закрити меню