Інна МОІСЄЄВА

психолог, письменниця, журналістка

2004 року закінчила Херсонський державний університет за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. Англійська мова і література” та здобула кваліфікацію викладача англійської мови та зарубіжної літератури; вчителя німецької мови.

Того ж року розпочала роботу на херсонському телеканалі Скіфія (UA Херсон) – журналіст та ведуча, автор історичних циклів та дитячих програм, учасник та лауреат журналістських конкурсів.З 2010 року розпочала роботу на телеканалі “Миколаїв” (UA Миколаїв) – журналіст, автор, ведуча.

Тема щастя цікавила завжди і першим кроком на шляху дослідження цього явища став художній роман “Смак бунни” (Київ, Брайт Букс, 2019).

2021 року закінчила Чорноморський національний університет імені Петра Могили та здобула ступінь магістра за спеціальністю “Психологія”. Захистила роботу “Психологічні властивості суб’єктивного переживання щастя як емоційного феномену”. 

Наукові інтереси: психологія щастя, позитивна психологія, психологія родинних стосунків, дослідження поняття “щастя” в культурі та релігії.

Закрити меню