ОПИТУВАННЯ «ЩАСТЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ 2020»

ОПИТУВАННЯ «ЩАСТЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ 2020»

ОПИТУВАННЯ

«ЩАСТЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ 2020»

Шановні друзі! Просимо Вас взяти участь в анонімному короткому онлайн опитуванні та заповнити анкету до 10 КВІТНЯ 2020! Анкета за посиланням: https://cutt.ly/rtTCpRV

Ми проводимо дослідження впливу карантину на щастя людини. Це анкетування є першим з трьох етапів дослідження. Про початок двох наступних етапів, необхідних для простеження динаміки змін, що відбуваються у відчутті щастя, звичках і стосунках людини під час карантину, ми анонсуємо через кілька тижнів на нашому сайті. 

Пандемія коронавірусу спричинила небувалий дискомфорт глобального масштабу, зруйнувала наші плани, змусила поставити своє життя «на паузу».

Завданнями нашого дослідження є:

  • встановити, які цінності та обставини сприяють щастю людини;
  • як впливає форс-мажор на переоцінку цінностей та зміну шкали пріоритетів.

Отримані результати будуть використані для поглиблення знань про щастя та формулювання практичних рекомендацій про те, як підтримувати відчуття щастя за несприятливих обставин.

Результати дослідження, висновки та практичні рекомендації ми опублікуємо у нас на сайті, а також на нашій сторінці у Facebook: @happiness.lviv).

Дуже сподіваємося на Ваш внесок у це актуальне для всіх нас дослідження! Долучайте до участі в опитуванні своїх рідних, друзів, колег та знайомих! 

Заздалегідь вдячні! Ваша участь дуже важлива для нас! 

Анкета за посиланням: https://cutt.ly/rtTCpRV

Наші ПОРАДИ про те, як бути щасливим в умовах карантину читайте тут:

Залишити відповідь

Закрити меню