УСПІШНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ “ЩАСЛИВИЙ ВЧИТЕЛЬ – ЩАСЛИВИЙ УЧЕНЬ” В МІСТІ СТРИЙ

УСПІШНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ “ЩАСЛИВИЙ ВЧИТЕЛЬ – ЩАСЛИВИЙ УЧЕНЬ” В МІСТІ СТРИЙ

Пілотний проєкт Українського інституту дослідження щастя “Щасливий вчитель – щасливий учень” був успішно реалізований у місті Стрий (Львівська область) у співпраці з Управлінням освіти Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області.

У рамках проєкту співзасновники Українського інституту дослідження щастя Роман Пурій (директор УІДЩ) та Уляна Лущ- Пурій (доцентка, кандидатка філософських наук, ЛНУ ім. І. Франка) і партнерка інституту Оксана Сморжевська (доцентка, кандидатка історичних наук, КНУ ім. Тараса Шевченка) провели серію вебірнарів для вчителів шкіл міста Стрий.

Програма вебінарів проєкту “Щасливий вчитель – щасливий учень”:

21-22 жовтня 2021 – “Чому щастя це компетентність? Як навитися бути щасливим?” (Роман Пурій, Уляна Лущ-Пурій)

24-25 жовтня 2021 – “Як навчати щастю в школі? Щастяорієнтовані методики для організації навчально-виховного процесу” (Роман Пурій, Уляна Лущ-Пурій)

02 листопада 2021 – ” ‘Мої щасливі місця пам’яті’: практична реалізація в шкільній освіті” (Оскана Сморжевська)

Зараз співпраця триває. Експерти Українського інституту дослідження щастя проводять консультації з вчителями міста Стрий з метою розробки та проведення інтегрованих уроків у школі на тему щастя.

Команда Українського інституту дослідження щастя висловлює подяку співорганізаторам та учасникам проєкту. Особлива подяка за співпрацю та сприяння в реалізації проєкту – Романі Василівні Ігнатовій, головному спеціалістові відділу загальної середньої освіти Управління освіти Стрийської міської ради та Богдані Ігорівні Жигалін, учительці початкових класів НВК “Школи І ст.- гімназії ім. А. Шептицького м. Стрия”.

Відео-звіт пілотного проєкту з’явиться незабаром у нас на сайті. Стежте за новинами!

Якщо Ви зацікивились проєктом і хочете впровадити цю чудову ініціативу у Вашій школі або в школах Вашого населеного пункту, напишіть нам на електронну скриньку: ukr.institute.happiness@gmail.com

Залишити відповідь

Закрити меню